Haber

İkizköylülerin Avukatı İsmail Hakkı Atal, “Onbinlerce İnsan Yıkıntı Altında Donarak Ölürken, Limak-İçtaş Akbelen Ormanı’nda Tırlarını Çalıştırmaya Çalışıyor…

Avukat İsmail Hakkı Atal, Limak-İçtaş’ın deprem bölgesinde arama kurtarma çalışmaları için iş makinesi ihtiyacına rağmen Akbelen Ormanı’nda çalışmalarını sürdürdüğünü belirterek, “Artık onlara diyecek bir şey yok. Söz bulamıyorum. para için insanlıktan çıkarılıyorlar.”

Muğla’nın Milas ilçesine bağlı İkizköy’deki Akbelen Ormanı’nın savunucularından avukat İsmail Atal, deprem bölgesinde iş makinesi olmadığı için çökme sonucu insanların hayatını kaybettiğini belirterek, şunları söyledi:

“Akbelen Ormanı’ndayız, şu anda Türkiye’de onbinlerce insan göçük altında donarak ölüyor. Birçok deprem bölgesinden haber var ve orada iş makinesi, alet, dozer, kepçe olmadığı için insanlar ölüyor. Limak -Beşli çetenin üyesi İçtaş da Türkiye’de onbinlerce insan.Onlar göçük altında beton altında donarak ölürken burada para için iş tırlarını çalıştırmaya devam ediyor.Artık onlara diyecek bir şey yok. .Artık söyleyecek söz bulamıyorum.Para için insanlıktan çıkarılıyorlar.Bu tırları, dozerleri deprem bölgesine gönderin oradaki göçük altında insanlar donarak ölsün.Biz de bu iradeyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu